درباره ما

about-img
about-img
about-img
about-img

درباره ما

شرکت اوج آرین پترو ، بنا بر نیاز واردکنندگان، صادرکنندگان و تجار کشور در زمینه بازرگانی خارجی در شانزدهم مرداد ماه سال 1378 با سرمایه خصوصي تاسیس و به عنوان یک شرکت خصوصی فعالیتهای تجاری خود را آغاز نموده است . این شرکت با بهره گیری از تجربیات کارمندان بازنشسته و رده بالای گمرک با بیش از 35 سال سابقه کاری در گمرکات مختلف کشور علاوه بر انجام امور واردات کالا برای مشتریان بخش خصوصی و دولتی ، از حدود 15 سال پیش اقدام به ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور بطور مستقیم نموده تا بتواند خدمات شایسته به مشتریان معظم خود را ارتقا بخشد . با اضافه شدن این خدمت به لیست خدمات این شرکت ، ما قادریم با تعهد و امانت داری بیش از پیش ، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه نماییم ، چرا که با روش فوق در صورت تمایل مشتریان ، کالای وارداتی آنها از مرحله خرید تا حمل و نهایتا ترخیص کالا تحت نظارت و کنترل این شرکت قرار خواهد گرفت و طبیعتا این شرکت ضامن سلامت کالای مشتریان تا مقصد خواهد بود، و این وجه تمایز ما نسبت به همکاران دیگر ماست. لذا در حال حاضر، بسیاری مشتریان این این شرکت ،( صرفا با ذکر نام و مشخصات فنی کالا به متخصصین زبده و کار آزموده ما ) از خدمات این شرکت از مرحله دریافت قیمت و نمونه تا مرحله تحویل کالا در انبار خود بهره مند میگردند و این امر ، اطمینان ، فراغت ذهنی کامل و آرامش خیال را برای مشتریان ارزشمند این شرکت به ارمغان آورده است .
فعالیت های عمده :
ترخیص کالا از گمرک توسط شرکت اوج آرین پترو حق العملکار رسمی گمرک ایران، با بيش از 15 سال سابقه ترخیص کاری تاکنون برای بیش از ده ها شرکت بزرگ امور ترخیص کالا را انجام داده است وپرسنل این شرکت با سابقه کار مقبول درکلیه گمرکات ایران و با کادری مجرب (ترکیبی از کارمندان بانک وگمرک) در زمینه ترخیص کالا ،ترخیص کالا از گمرک و مشاوره امور گمرکی آماده هر گونه خدمات بازرگانی و ترخیص کالا می باشند.زمان و تسریع در انجام امور بازرگانی و گمرکی عامل تعیین کننده به منظور حضور قوی در بازار رقابت است. لذا با توجه به روابط مثبت کاری فی ما بین این شرکت و اکثر گمرکات کشور کالا در کوتاهترین زمان ممکن ترخیص و به مقصد طرف قرارداد حمل و تحویل خواهد شد. لیست برخی از مشتریان شناخته شده و بنام این شرکت به شرح زیر به اطلاع میرسد :
1. شرکت زیمنس آلمان ( واقع در نیروگاه رود شور)
2.شرکت” “ THJD کنسرسیوم چند شرکت بین المللی از جمله TOYO ژاپن و HYDRO واقع در فاز 6و7و8 نفت و گاز پارس جنوبی .
3.شرکت کشتی سازی صدرا
4.شرکت مهندسی ساختمانی هیوندایی
5.واحد های مختلف شرکت ملی نفت و گاز ایران ( NIOC,NIGC ) در اقصی نقاط کشور
6.شرکت ISO IKO ) کشتی سازی و صنایع فرا ساحل )
7. شرکت حفاری نفت شمال

خدمات ما

شرکت اوج آرین پترو با سال ها تجربه در زمینه های:   – ترخیص کالا...
شرکت اوج آرین پترو اقدام به ارائه خدمات مختلف در زمینه های زیر نموده است:...
شرکت اوج آرین پترو مفتخر است با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه...

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

شرکت اوج آرین پترو با کادری مجرب و با سابقه در زمینه صادرات و واردات انواع کالاها و همچنین امور گمرکات و ترخیص کالا، در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه امور گمرکی شما را انجام می دهد.

41265

ساعت کار

7

سال سابقه فعالیت

367

مشتریان راضی

411

مجموع پروژه

  • ترخیص کالا از گمرک

    شرکت اوج آرین پترو با سابقه درخشان و بکارگیری کادر متخصص و با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات بازرگانی امن و پایدار اعم از ترخیص کالا،اخذ کلیه مجوزها ، استاندارد گمرکی و پیگیری اسناد در گمرک ایران در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز می باشد

    اوج آرین پترو

  • این شرکت با بهره مندی از نیروهای مجرب و متخصص خود و در جهت ارایه خدمت بهینه به تجار و تولیدکنندگان ، شرکت های دولتی و خصوصی، نسبت به تخصصی نمودن خدمات بازرگانی مربوط به اخذ مجوزها ، امور گمرکی، استاندارد، گمرک ایران و مشاوره ، دریافت معافیت ها از وزارت خانه های مربوط در بخش های مجزا و در درون یک مجموعه آماده خدمت می باشد.

    اوج آرین پترو

سوالات متداول

به موجب مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حداکثر ارز مجاز برای خروج مسافر از کشور توسط هر مسافر صاحب گذرنامه ۵۰۰۰ دلار (اسکناس، چک مسافری و یا ترکیبی از هر دو) و به ازای هر همراه حداکثر معادل ۲۵۰۰ دلار است. خروج ارز بیشتر از سقف مجاز مستلزم داشتن اظهارنامه یا گواهی انتقال از شبکه بانکی است. خروج دینار عراقی، روبل روسیه و افغانی افغانستان بصورت مسافری و تجاری ممنوع است. خروج پول رایج در جمهوری اسلامی ایران به میزان ۵۰۰ هزار ریال به همراه مسافر مجاز است.

کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می توان اقدام به صادرات و واردات کالا نمود و توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به نام متقاضیان اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی صادر می شود.

کالاهایی که به تشخیص گمرک برای فروش وارد یا صادر میگردد، اعم از اینکه به همان شکل یا پس از انجام عملیات تولیدی، تفکیک و بسته بندی به فروش برسد تجاری تلقی خواهد شد.

حقوق گمرکی وجهی است که میزان آن به موجب جدول تعرفه گمرکی ضمیمه این قانون تعیین و دریافت میشود.

درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما در شرکت اوج آرین پترو همه روزه برای ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان در خدمت شما هستند. برای مشاوره رایگان فرم مقابل را تکمیل نمایید.

[contact-form-7 id="2152"]