وجه تمایز ما

وجه تمایز ما

شرکت ترخیص کار گمرک

 

شما میتوانید در صورت تمایل جستجو برای کالای مورد نظر خود در خارج از کشور را به همکاران ما بسپارید که این کار بصورت رایگان انجام میگردد.

انجام مذاکرات تجاری با فروشنده ، اخذ قیمت و بر آورد کلیه هزینه های واردات کالا، دریافت نمونه کالای مورد نظر از خارج از کشور، اخذ پرفورما، انتقال ارز جهت خرید کالا ( با مسئولیت ما) ، بازرسی هنگام ساخت کالا و همچنین در زمان حمل ، اخذ بارنامه تجاری ، و نهایتا ترخیص کالا از گمرک فقط بخشی از خدماتی هستند که توسط متخصصین این شرکت به شما ارائه میگردند که در صورت واگذاری خدمات ترخیص کالا به این شرکت ، کلیه خدمات یاد شده به صورت رایگان به شما ارائه میگردد.

با ارایه خدمات فوق در یک بسته کامل ، ما قادریم با تعهد و امانت داری بیش از پیش ، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه نماییم . چرا که در این صورت کالای وارداتی شما از مرحله خرید تا حمل و نهایتا ترخیص کالاا تحت نظارت و کنترل این شرکت قرار خواهد گرفت و طبیعتا این شرکت ضامن سلامت کالای مشتریان تا مقصد خواهد بود.

عوارض دریافتی به وسیله گمرک وجوهی است که وصول آن طبق مقررات بعهده گمرک واگذار میشود.

کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می توان اقدام به صادرات و واردات کالا نمود و توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به نام متقاضیان اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی صادر می شود.

به موجب مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حداکثر ارز مجاز برای خروج مسافر از کشور توسط هر مسافر صاحب گذرنامه ۵۰۰۰ دلار (اسکناس، چک مسافری و یا ترکیبی از هر دو) و به ازای هر همراه حداکثر معادل ۲۵۰۰ دلار است. خروج ارز بیشتر از سقف مجاز مستلزم داشتن اظهارنامه یا گواهی انتقال از شبکه بانکی است. خروج دینار عراقی، روبل روسیه و افغانی افغانستان بصورت مسافری و تجاری ممنوع است. خروج پول رایج در جمهوری اسلامی ایران به میزان ۵۰۰ هزار ریال به همراه مسافر مجاز است.

حقوق گمرکی وجهی است که میزان آن به موجب جدول تعرفه گمرکی ضمیمه این قانون تعیین و دریافت میشود.

کالاهایی که به تشخیص گمرک برای فروش وارد یا صادر میگردد، اعم از اینکه به همان شکل یا پس از انجام عملیات تولیدی، تفکیک و بسته بندی به فروش برسد تجاری تلقی خواهد شد.

روند عادی کالا از زمان ورود کالا در گمرک منطقه آزاد تا خروج کالا از گمرک منطقه آزاد قشم حدوداً ۲روز کاری زمان برمی باشد.