به زبان ساده، بسته‌بندی صادراتی یک مانع محافظ بیرونی دیگر اضافه می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کالاهای شما در شرایط خوبی به مقصد می‌رسند. این کار می تواند به سادگی تهیه یک پالت سفارشی برای محکم کردن محصول باشد، درست تا ساخت یک جعبه چوبی سفارشی کاملاً محصور که محتویات آن در یک کیسه خلاء فویلی محصور شده است. اکثر محموله ها در طول سفر خود بارها جابجا می شوند و باید از خطرات مربوطه محافظت شوند و اکثر آسیب ها در طول فرآیند جابجایی رخ می دهد

بسته بندی صادراتی بخش مهمی از واردات یا صادرات کالا است. بدون آن، درصد بسیار کمی از کالاها دست نخورده به مقصد می رسند.

بسته بندی صادراتی بخش مهمی از واردات یا صادرات کالا است. بدون آن، درصد بسیار کمی از کالاها دست نخورده به مقصد می رسند.خطر آسیب در هنگام حمل و نقل بین المللی بیشتر است زیرا کالاهای شما چندین بار جابجا می شوند. در صورت بسته بندی ناکافی، خطر آسیب به طور چشمگیری افزایش می یابد. که بر شهرت شرکت شما تأثیر می گذارد و می تواند از نظر اقدامات اصلاحی مورد نیاز برای آرام کردن مشتری شما پرهزینه باشد.بسته بندی مورد نیاز برای حمل و نقل تا حد زیادی به نوع محصول، نحوه حمل و نقل و امکانات در نقاط بارگیری و دریافت بستگی دارد. به عنوان مثال، محموله های دریایی معمولاً به بسته بندی گسترده و محافظت در برابر رطوبت نیاز دارند، زیرا زمان حمل و نقل طولانی تر است و معمولاً چندین بار جابجا می شوند. بیشتر از سایر روش های حمل و نقل حمل و نقل هوایی نیاز به بسته بندی سبک وزن دارد در حالی که هنوز می تواند محافظت عالی ارائه دهد.

دلایل اهمیت بسته بندی کالای صادراتی

دلایل اساسی وجود دارد که چرا بسته بندی موثر برای شرکت هایی که کالاهای خود را به بازارهای خارج از کشور صادر می کنند بسیار مهم است.

امنیت

بسته بندی صادراتی با کیفیت خوب نه تنها از محموله شما در برابر سختی های حمل و نقل متعدد محافظت می کند، بلکه احتمال سرقت را نیز کاهش می دهد. یک جعبه بسته بندی خوش ساخت محتویات را کاملاً از چشمان کنجکاو پنهان می کند، ورود به آن بسیار سخت است و از دزد فرصت طلب جلوگیری می کند.

محافظت در برابر عناصر

بسته به نیازهای گمرکی فردی، طیف وسیعی از روش ها برای محافظت از محموله در برابر نفوذ آب و رطوبت وجود دارد. این محدوده از یک پوشش اولیه مقاوم در برابر آب تا محصور کردن محموله در یک کیسه خلاء مهر و موم شده با ماده خشک کن قبل از بسته بندی در یک کیس کاملاً بسته با یک غشای ضد آب اضافه شده به بیرونی کیس است.

نگه داشتن همه چیز با هم

بسته بندی صادراتی می تواند هنگام حمل و نقل چند اقلام در یک محموله مفید باشد. با توجه به اینکه همه کالاهای شما به‌جای حمل و نقل جداگانه، در تعداد کمی از جعبه‌های صادراتی بزرگ بسته‌بندی شده‌اند، احتمال گم شدن هر چیزی در حمل و نقل به حداقل می‌رسد. مواد بسته بندی اضافی را می توان در داخل جعبه استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که هر اقلام در طول سفر خود محکم می ماند و خطر آسیب فیزیکی یا شکستگی را کاهش می دهد.

بهترین راه برای محافظت از محموله شما در برابر آسیب، اطمینان از بسته بندی ایمن و مطابق با استانداردهای لازم برای انواع خاص محصول است.

پایبندی به مقررات

بسته به نوع محموله ای که حمل می کنید و کشور مقصد، ممکن است قوانین خاصی برای بسته بندی کالاهای شما رعایت شود. مقررات ایمنی و الزامات خاص مشتریان و کشورها نیز باید در نظر گرفته شود و رعایت شود .بهترین راه برای محافظت از محموله شما در برابر آسیب، اطمینان از بسته بندی ایمن و مطابق با استانداردهای لازم برای انواع خاص محصول است. در بسیاری از موارد، این امر مستلزم کمک یک شرکت لجستیک حرفه ای است که در بسته بندی صادراتی و ساخت کیس تخصص دارد و شرایط بسته بندی سفارشی برای انواع محموله ها را می داند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست